Hale stalowe Polonex

Poznaj nas

Zobacz nasze najnowsze realizacje, przeczytaj referencje klientów!

Nasze realizacje | Jak pracujemy

Zapytanie o ofertę

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Wypełnij formularz!

Wypełnij formularz | Poproś o kontakt

Dlaczego Polonex?

main

Dlaczego Polonex? - Odpowiedź jest prosta!

Profesjonalnie

Państwa życzenia z dziedziny konstrukcji stalowych stanowią dla nas wyzwanie, by za każdym razem znaleźć najlepsze rozwiązanie. Indywidualnie, fachowo, szybko, kompleksowo i ekonomicznie wykonamy projekt hali, jej montaż i oddanie gotowego obiektu, zgodnie z najnowszymi standardami w dziedzinie budowy hal. Wiedza naszych ekspertów i wydajność naszych produktów gwarantują Państwu solidne partnerstwo.

Na miejscu

Nasze hale tworzymy od początku do końca w Polsce. Bliskość projektantów i konstruktorów to niezawodna współpraca z architektem, a bliskość produkcji to szybka dostawa konstrukcji i mniejsze koszty transportu.

Sprawdzeni architekci i konstruktorzy - profesjonalne, bezpieczne i lekkie projekty hal

Współpracujemy z architektami, których główną specjalnością jest projektowanie hal stalowych i obiektów przemysłowych. Ich doświadczenie procentuje - szybko przelewamy wizję na papier i zdobywamy dla Państwa pozwolenie na budowę hali.

Wiemy jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo, ale pamiętamy też o aspektach finansowych. Dlatego nasi konstruktorzy opracowali system, w którym bezpieczeństwo i lekkość konstrukcji stalowych nie wykluczają się. Innowacyjne, amerykańskie rozwiązania skutecznie dostosowaliśmy do polskich realiów. Spełniamy normy i oczekiwania naszych Klientów.

Projektowanie hal - więcej...

Produkujemy nowocześnie

Od początku działalności stale unowocześniamy nasz zakład produkcyjny. Wspólnie z wybitnymi inżynierami opracowaliśmy nowoczesny system spawania konstrukcji. Posiadamy specjalistyczne maszyny do plazmowego cięcia blach i do spawania łukiem krytym, dzięki czemu dostajecie Państwo najwyższej jakości produkty.

Montujemy szybko

Doświadczenie naszych pracowników procentuje. Przez te wszystkie lata budowy hal dopracowaliśmy logistykę budowy tak, by wznoszenie obiektów było najbardziej wydajne. Przemyślany projekt i dokładnie przygotowana konstrukcja to szybki montaż, a dobrze zorganizowana brygada wyspecjalizowanych montażystów to gwarancja dotrzymania terminu wykonywanych prac.