Hale stalowe Polonex

Poznaj nas

Zobacz nasze najnowsze realizacje, przeczytaj referencje klientów!

Nasze realizacje | Jak pracujemy

Zapytanie o ofertę

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Wypełnij formularz!

Wypełnij formularz | Poproś o kontakt

O firmie

main

Grupa POLONEX - rodzinnie i nowocześnie

Firma POLONEX jest polską firmą rodzinną, która wyspecjalizowała się w projektowaniu i kompleksowej budowie szeroko rozumianych hal stalowych.

Dzięki doświadczeniu sięgającemu 1988 roku potrafimy łączyć nowoczesne rozwiązania ze zdobywaną przez lata wiedzą i praktyką. Nawiązane w 1996 roku kontakty z amerykańskimi inżynierami pozwoliły nam skorzystać z najbardziej nowatorskich rozwiązań projektowych i konstrukcyjnych, a tym samym przygotowały naszych pracowników do tych najambitniejszych z wyzwań.

Spełniamy marzenia

Pracujemy dla wymagających inwestorów i własnej satysfakcji - dlatego na każdym etapie pomagamy naszym Klientom znaleźć najkorzystniejsze dla nich rozwiązanie. Jesteśmy do dyspozycji od samych początków procesu projektowego aż do końcowych etapów - uzyskania pozwolenia na użytkowanie i wprowadzenia się do gotowego obiektu.

Pracowitość i pomysłowość - te dwie cechy najlepiej odzwierciedlają nasz zespół pracowników. Ich wiedzę i kreatywność oddajemy do Państwa dyspozycji, by Wasz wymarzonyc obiekt szybciej stał się rzeczywistością.   

Pozwólcie Państwo zaprosić się do udziału w przedsięwzięciu, które zakończy się wspólnym sukcesem. Zaufajcie technologii, którą opracowaliśmy i inżynierom, z którymi współpracujemy.

Naszym wyzwaniem jest realizacja Państwa marzeń.

Zapraszamy do współpracy.